De bitcoin koers is de afgelopen 24 uur scherp gedaald, waarschijnlijk door het nieuws uit China. De banken aldaar gaan de bankrekeningen van Chinese bitcoin exchanges vanaf 15 april afsluiten. Het vermoeden is dat de Chinese centrale bank de opdracht gegeven heeft hoewel de actie nu uit de banken zelf komt. De paniekverkopen van de zogenaamde “weak hands” (de mensen gericht op korte termijn winst/degenen die bitcoins gekocht hebben met geleend geld) doen waarschijnlijk de rest. ook in Nederland heb ik de laatste dagen een paar grote verkopen gezien en weinig aankopen. Meer nieuws over China volgt nog.
Zou het enkel aan weakhands liggen?
En hoe weet je dat de bitcoins van de verkopers met geleend geld zijn gekocht, is dat een aanname of feit? Lijkt of de wens vader van de gedachte is.
Dat is mijn aanname ja, ik zeg ook dat de uittocht van de weakhands waarschijnlijk een van de oorzaken is. zeker weten tja das lastig.
Maakt niet uit………,hoe meer hij zakt…,hoe meer het interessant is voor hem aan te kopen.
Het liefst is…”veel mensen die maar 1 bitcoin kopen”,en niet een paar die er veel kopen.
Dan pas komt de Bitcoin economy op gang,en dat zal gaan gebeuren ook….niet alleen in Nederland.
Bitcoin is niet meer te stoppen….,en als je alleen nog maar kijkt…,naar de laatste jaren van Bitcoin….dan zegt dat genoeg.
Dus…..TIP van de week……Iedereen maar 1 bitcoin kopen….,en de rest komt vanzelf……vrij simpel.
Persoonlijk heb ik niets tegen mensen die in paniek bitcoins goedkoop verkopen. Dan kan ik goedkoop bitcoins kopen.
Als de prijs van bitcoin veel stijgt dan verkoop ik wat om later als ze daalt weer iets te kunnen kopen.
Ik verkoop ook als ik naar aanleiding van berichtgeving verwacht dat de prijs zal dalen. Vaak daalt de prijs dan inderdaad en dan kan ik bij lagere prijs weer bitocoins kopen.
Het is een leuk spel. Ik ben een kleine speler. Meestal koop ik of verkoop ik slechts een deel van 1 BTC.
Klopt……,op zulke momenten inkopen…..,en als je er al een paar heb….,kun je er met een deel ervan beetje speculeren…..
Zo doen de meeste het toch..